כדי להגביר ולשפר את התוצאות הטיפול בתכשירי קופיברי בבית, מומלץ מאוד לשלב טיפולים קוסמטיים פרא רפואיים אותם ניתן לקבל בקליניקה באמצעות דרמתרפיסטית מוסמכת פריורי (לינק לדאטה בייס- לנקודות מכירה בתוך המותג פריורי). לסדרה שני טיפולים, המותאמים לראיית העולם של סדרת קופיברי.

סדרת קופיברי משולה ל"יוגה של הקוסמטיקה", וראיית העולם שלה באה מתוך ההבנה של הקשר בין הגוף לנפש. היוגה היא הדרך להכשיר את הגוף ולהפוך אותו לכלי הראוי לאחוז בתוכו את הנפש. מתוך ראייה זו, כל טיפול של קופיברי מתחיל בעיסוי יוגאי מרגיע, הבנוי מנקודות לחץ, שחרור השרירים ונשימה קצבית תוך שחרור אנרגיה על מנת להכין את המטופל לקבלת הטיפול הרגוע והראוי. העיסוי מתחיל במפתח הלב תוך נשימה קצבית והדגשת הנשיפה במקום הנכון לשחרור כעסים, תסכולים, לחצים ועוד. משם אנו עוטפים את השכמות בתנועות ליטוף והחלקה נרחבות- ומושכים את כל האנרגיה הרעה אל הראש ומשם החוצה.

העיסוי מותיר את הלקוחה נינוחה ורגועה ומאפשר את תחילת הטיפול בעזרת תכשירים. בסיס הסדרה של הקופיברי הוא שימוש באנטיאוקסידנטים עוצמתיים המופקים מפרי דובדבן הקפה כולו בשילוב תמציות צמחים, חומצות מן הצומח, וויטמינים אשר יבצעו תהליך ניקוי, השלת תאי עור מתים, מיצוק, החייאה ושיפור מראה הקמטים בעור. כמו כן, בטיפולים משולבים גם טיפולי ידיים עשירים, המתבטאים בביצוע ניקוי, פילינג, עיסוי וחבישה.

קופיברי - טיפול אנטי- אייג'ינג מרגיע
אידיאלי לכל סוגי העור: משקם את מרקם העור, מחליק קמטוטים ומטשטש קמטים במקומות שבהם הם גלויים ביותר לעין. מותיר את העור בתחושת רעננות- נעורים, זוהר ורגיעה.

קופיברי - טיפול להבהרת העור
אידיאלי לעור בעל גוון לא אחיד: משקם את העור, מבהיר אותו ומותיר אותו לח, רך וגמיש.