יעילות מוכחת מבחינה רפואית

תמצית ®CoffeeBerry ותכשירי קופיברי של פריורי נבדקו בצורה נרחבת במחקרים רפואיים בגוף החי ובמחקרי תאים ביולוגיים במבחנות כדי להוכיח את עליונות יכולתם להגן ולשמור על תאים נגד חימצון ונגד רדיקלים חופשיים, שהם הגורם העיקרי להזדקנות העור. בהיותם יעילים יותר מתמצית תה ירוק, כפי שהוכח בכל המחקרים, אין זה מפתיע כי היתרונות הרפואיים לעור מזדקן היו דרמטיים ונראים לעין כבר לאחר תקופות שימוש קצרות.

"אוראק": מדד לרמת אנטיאוקסידנטיות (ORAC: Oxygen Radical Absorbance Capacity)
הפרוטוקול של בדיקת "אוראק" פותח עבור משרד החקלאות האמריקאי (USDA) כדי ליידע את הצרכנים אודות היתרונות הבריאותיים של נוגדי חמצון ממקורות המזון העיקריים. כפי שהוכח מחקרית בטבלה להלן, תמצית קופיברי, עם ערך "אוראק" מינימלי של 15,000, הייתה גבוהה בשיעור ניכר מכל הפירות, הירקות וסוגי התה שנבדקו. למעשה הייתה גבוהה פי 3 מכל מקור מזון אחר; בהשוואה לסוגי תה (507 – 4796), פירות (104 – 5770), ירקות (150 – 1770).

priori_orak


הפחתת אודם בעור (כווית שמש- Erythema) לאחר חשיפה לקרינת שמש UVB
החשיפה לקרינת UVB גורמת לכוויות שמש ולנזק לעור שלנו. מידת הנזק נמדדת במונחי MED, כלומר, הזמן הנדרש לגרימת הסימן הראשון של אדמומית בעור לאחר חשיפה לקרני השמש המזיקות. בהתאם לשיטות המדידה הקפדניות של ה- FDA האמריקני התגלה, שתמצית הקופיברי מספקת הגנה אנטיאוקסידנטית משמעותית יותר לעור לעומת אחוז מקביל של תמצית תה ירוק.

priori_odem


הפחתת נזק לתאי העור לאחר חשיפה לקרני UVA
כידוע, אור השמש מורכב מקרני שמש מזיקות מסוג UVA הגורמות להזדקנות מוקדמת של העור ולסרטן. בעזרת טכניקה חדשנית הצליחו מדענים לצבוע במעבדה תאים שניזוקו מקרינת UVA. תמצית קופיברי הראתה הגנה גדולה ומשמעותית יותר על התאים מאשר תמצית תה ירוק בכל הריכוזים המקבילים שנבדקו.

priori_nezeq1                priori_nezek2
השוואה בין ריכוזים שווים של קופיברי ותמצית תה ירוק בהגנה על תאי עור- התאים שניזוקו מופיעים בכתום בהיר.


הערכה קלינית של תכשירי קופיברי בריכוז 0.5%
תוצאות המחקר הרפואי ב- 20 נבדקים (כפי שדורש ה- FDA האמריקני), על פי הערכה של דרמטולוג מומחה לסיווג:
• 21% הפחתה של קמטים וקמטוטים בעור
• 60% שיפור במרקם העור (עור חלק יותר)
• 70% הפחתה ביובש בעור