קומפלקס LCA

קומפלקס LCA הינו תערובת ייחודית של חומצה לקטית מנוטרלת חלקית בעלת pH מאוזן
( lactic acid+ sodium lactate) בתוספת רצף ייחודי רב שימושי של אנטיאוקסידנטים
MFAS (Multi-Functional Antioxidant Sequence). תערובת זו מספקת תוצאות אופטימליות במיוחד לטיפול בסימני הזדקנות מוקדמת בעור (אנטי אייג'ינג).

LCA COMPLEX = Lactic Compound + MFAS


תרכובת חומצה לקטית (Lactic Compound)

כשמשתמשים בחומצות אלפא הידרוקסי AHA בקוסמטיקה, חשוב לייצר נוסחה טובה שתספק את התוצאות המצופות מבלי לגרום לגירויים מיותרים בעור. תרכובת החומצה הלקטית מכילה חומצה לקטית המנוטרלת באופן חלקי עם מלח חומצת חלב (sodium lactate), והיא בעלת pH מאוזן
3.8- 4.4 הקרוב לחומציות של עור רגיל.

תרכובת מנוטרלת זו יוצרת מעין מאגר של מולקולות חומצה לקטית המאפשר שחרור איטי ומתמשך של החומצה בעור. עובדה זו מאפשרת שימוש בריכוז גבוה יותר של חומצה לקטית, באופן בטוח וללא יצירת גירויים בעור, להשגת תוצאות טיפוליות אופטימליות בעור.רצף ייחודי רב שימושי של אנטיאוקסידנטים (MFAS)

תרכובת האנטיאוקסידנטים הייחודית של פריורי מכילה ויטמינים אנטיאוקסידנטים חיוניים לשמירה על עור בריא:
• ויטמין A- מגביר את חילוף החומרים בתא ואת קצב תחלופת התאים.
• ויטמין C- אנטיאוקסידנט המעודד את ייצור הקולגן בעור
• ויטמין E- אנטיאוקסידנט המגן על קרום התא
• פרו- ויטמין A- אנטיאוקסידנט המתפקד כמאגר ליצירת ויטמין A.

תרכובת זו של אנטיאוקסידנטים מצויה בתוך מערכת ליפוזומים בעלת מנגנון שחרור מתמשך המעניק לעור הגנה לאורך זמן. הגוף שלנו ממחזר את האנטיאוקסידנטים המצויים בו באיזון עדין של חילוף חומרים קבוע, על מנת להפיק מהם את היתרונות המרביים. תערובת אנטיאוקסידנטים ייחודית זו של פריורי מתוכננת כך שתגביר את התהליך הטבעי של יצירת התאים בגוף לקבלת תוצאות טיפוליות משמעותיות בעור.