פריורי - AHA - כללי
 

סדרת תכשירי האלפא הידרוקסי של פריורי

מדעני האלפא הידרוקסי של חברת פריורי שילבו את הטכנולוגיה החדישה ביותר בתחום חומצות האלפא הידרוקסי עם מרכיבים עדכניים ומתקדמים ביותר להשגת תוצאות טיפוליות אפקטיביות ומהירות בעור.

המגוון המקיף של התכשירים הפעילים בסדרת זו מיועד לכל סוגי ומצבי העור וכולל תכשירים מקצועיים לשימוש במכון להאצת התוצאות הטיפוליות בעור עם סימני הזדקנות מוקדמת.


היתרונות של סדרת תכשירי האלפא הידרוקסי של פריורי:
   • מאפשרת פילינג עמוק יותר בשכבות העור
   • מגבירה את רמות הלחות בשכבות האפידרמיס והדרמיס
   • מגבירה את ייצור סיבי הקולגן והאלסטין בעור
   • מסייעת בהחייאת עור יבש, מבוגר עם פגעי שמש
   • אידיאלית לעור בעייתי ולאקנה בעור מבוגר
   • מצמצמת הופעתם של קמטים וקמטוטים בעור
   • מסייעת בתגבור רמות הלחות לשיפור מראה ומרקם העור.

 

 

ג'נטל פיישל קלינסר - Gentle Facial Cleanser

תכשיר ניקוי פעיל, להקצפה על העור, מיועד להסרה יעילה של תאים מתים. מעולה לניקוי העור משאריות מייק אפ ולכלוך. מותיר את העור רך, רגוע וזוהר מתאים לכל סוגי העור, גם לעור רגיש במיוחד.

סקין רניואל קרם - Skin Renewal Cream

קרם טיפולי פעיל, בעל מרקם קליל, לחידוש ושיקום עור הפנים. מיועד במיוחד להפחתת קמטים וקמטוטים בעור. אידיאלי לעור מבוגר ויבש עם סימני הזדקנות מוקדמת כתוצאה מחשיפה מצטברת לשמש. משפר את מרקם העור ומעניק לו מראה זוהר, גמיש ובריא יותר.

ברייר ריפייר קומפלקס - Barrier Repair Complex

תחליב לחות משקם בעל מרקם של משי. מיועד לחיזוק רמת הלחות ולהגנה על מחסום ההגנה הטבעי של העור. מעולה לעור רגיש ומבוגר לשיקום והחייאה של עור פגום.

סמוטינג איי סרום - Smoothing Eye Serum

סרום משקם לאיזור העיניים, להפחתה של קמטוטים ונפיחות בעור העדין שמסביב לעיניים. בעל פעולה מיידית שתוצאותיה נמשכות לאורך זמן. מבטיח אגירה של לחות ושמירה על עור מתוח למראה צעיר ובריא יותר.

פרפקשיין פיישל ג'ל - Perfection Facial Gel

ג'ל טיפולי משקם לעור אקנתי ובעייתי, לצעירים ומבוגרים. מסייע בצמצום הופעת פצעים בעור, מכווץ נקבוביות ומפחית הופעתם של קמטים וקמטוטים בעור.

דיילי דיפנס - Daily Defense SPF 30

קרם הגנה מפני השמש. חיוני להגנה על העור ומניעה של סימני הזדקנות מוקדמת.

הנד אנד בודי רויטלייזינג - Hand and Body Revitalizing

תחליב פעיל לחידוש ושיקום עור הגוף, בעל מרקם עדין של משי. מיועד להסרה של תאים מתים והחייאה של עור יבש ומזדקן. מותיר את העור רך, חלק ועשיר בלחות.