מהו אידיבנון?

המרכיב החדשני בתכשירי priori נקרא idebenone (מבטאים אותו: ee-de-b-known), שהוא אנטיאוקסידנט (חומר נוגד חימצון המגן על תאי העור מהתפוררות והזדקנות מוקדמת). המחקרים מראים שמרכיב זה מגן על העור מפני פגעי הסביבה, מקטין קמטים וקמטוטים בעור, מצמצם את רמת היובש בעור ומרכך את מרקם עור הפנים.

המרכיב המהפכני אידיבנון, שהוא המרכיב הקרוב ביותר לקואנזים Q10 אך חזק ממנו בהרבה, הוכח מחקרית כאנטיאוקסידנט החזק ביותר בשוק כיום. הוא מטפל בצורה יעילה ביותר בכל בעיות העור השכיחות הנגרמות כתוצאה מחימצון תאי העור, אך עם זאת הוכח כעדין ביותר וידידותי לעור.

אידיבנון הוא אבקה כתומה שפותחה במקור בשנת 1986 ע"י חברת תרופות מובילה ביפן. מדענים בגרמניה גילו את יכולות האידיבנון בטיפול בחולי אלצהיימר, בשל יכולות האנטי- אייג'ינג שלו. נמצא כי הוא משפר את יכולת הזיכרון, העירנות והאוריינטציה הנגרמות אצל חולים אלה כתוצאה מהזדקנות תאי המוח. בימים אלה נבחנת האפשרות להשתמש בו לשימור איברים לפני השתלות, וכמו כן גילו כי הוא מונע התקשות של עורקים וכלי דם.

בשנות ה- 90 המוקדמות, חקרה קבוצה של מדענים את יכולתו של האידיבנון כאנטיאוקידנט המוחדר דרך העור לטיפול מקומי בו. בהשוואת גודלו של האידיבנון לקואנזים Q10, מולקולת האידיבנון קטנה ב- 60% ועל כן חודרת לעור בקלות רבה יותר ומסוגלת להגן על העור ולתקן בו נזקים קיימים.

לאחרונה בדקה חברת פארמה קוסמטיקס ריסרץ', המייצרת את תכשירי פריורי, את יעילות האידיבנון לטיפול בעור הפנים. לאחר 20 מחקרים הוכח, כי מרכיב האידיבנון הוא היעיל והחזק ביותר במניעת הנזק לתאי העור הקשורים להזדקנות מוקדמת וקמטים לעומת חמישה אנטיאוקסידנטים אחרים שנבדקו, הפופולאריים כיום בתכשירי הקוסמטיקה בשוק: ויטמין C, ויטמין E, קואנזים Q10, קינטין וחומצת אלפא ליפואית.

בנוסף לתכונות מעכבות ההזדקנות של ה"אידיבנון", הוכח כי הוא אף יעיל בתיקון קישור לתוצאות המחקר הנפתח בחלון משל עצמו נזקי שמש וקמטים שכבר קיימים בעור. בניגוד לרטין A, אידיבנון מייצר את אותו האפקט של תיקון וצימצום תופעות של פיגמנטציה וקמטים בעור, אך ללא התופעות השליליות של רעילות, אדמומיות וגירויים שיש לרטין A למשל.

                   

פריורי אידיבנון כללי 2

כתום = אותנטי

אידיבנון הוא אבקה כתומה עם יכולות חזקות לטיפול בעור הפנים. אידיבנון הוא מרכיב עיקרי בנוסחא הייחודית של תכשירי פריורי. הוא נותן לתכשירים את הצבע הכתום והוא הביטחון שלך לתכשיר בעל יכולת טיפולית מוכחת.
אם זה אינו כתום זה אינו הדבר האמיתי!