אודות המותגפריורי - כללי פריורי PRIORI

פריורי הוא מותג הקוסמטיקה הביו-הנדסי הראשון והיחיד בעולם. תכשירי פריורי מבוססים על המקורות החדשניים ביותר של המדע והטכנולוגיה למלחמה בהזדקנות העור (אנטי אייג'ינג) בתחום הקוסמטיקה המקצועית הבינלאומית. חברת פריורי מעמידה לרשות אנשי מקצוע בתחום הקוסמטיקה טיפולים ושיטות חסרי תקדים למלחמה בהזדקנות העור, המבטיחים חידוש והצערת העור ברמה גבוהה בהרבה מזו שמציעה הקוסמטיקה המסורתית.

מדעני פריורי נעזרים בתכנון נוסחאותיהם בידע מקיף ובהתמחות במדעי הביולוגיה, הכימיה, פיזיולוגיית התא והטוקסיקולוגיה של העור. הנוסחאות מבוססות על משאבי-טבע רבי עוצמה בשילוב עם יכולת ייחודית לשפר את התהליכים הטבעיים באמצעות יצירת מולקולות מסוימות. בדרך זו הם מצליחים ליצור את הטיפולים והתכשירים היעילים ביותר בתחום הטיפול בהזדקנות העור.

פריורי היא יציר רוחם של המדענים ג'וזף א' לואיס וג'וזף ק' דינארדו – המדענים שעומדים מאחורי טכנולוגיות פורצות דרך, החשובות ביותר בתחום הקוסמטיקה בכלל ומלחמה בהזדקנות העור בפרט. לואיס ודינארדו היו חלוצי המהפכה בקוסמטיקה כשהשיקו לראשונה תכשירי טיפול המבוססים על חומצות אלפא הידרוקסיות (AHA) ב-1983. הם היו גם אלה שהחדירו לאחרונה לתכשירי קוסמטיקה רפואיים ומקצועיים ברחבי העולם את מולקולת האידיבינון, נוגד החמצון רב העוצמה המשמש כלוחם מדרגה ראשונה בהזדקנות העור.

פריורי הוא מותג מדעי. תכשירי החברה הם תוצאה של מחקר מדעי ושל ניסויים קליניים המוצגים בכנסים בינלאומיים חשובים של רופאי עור, מאושרים בפרסומים מדעיים, וזוכים להערכה רבה בקרב קהילת רופאי העור והרוקחים בעולם.

תכשירי פריורי מוגנים בפטנטים ברחבי העולם ומעמידים לרשותם של בעלי מקצוע בתחום הטיפול בעור את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום המלחמה בהזדקנות העור.


המותג פריורי מורכב משלוש סדרות טיפוליות:
כדי להסביר את ההבדל בין 3 הסדרות השונות אנו נוהגים להשתמש באנלוגיה מעולם הספורט (שמירה על כושר מתמיד בחדר כושר, טריאתלון ויוגה):

סדרת האלפא הידרוקסי המתקדמת ביותר בעולם (Advanced AHA Cosmeceuticals)
"לשמירה קבועה על כושר מתמיד של העור"
פריורי - AHA - כלליסדרה חדשה של תכשירים ביו-טכנולוגיים, שהיא פריצת דרך מדעית בתחום התכשירים המבוססים על חומצות אלפא-הידרוקסיות. הסדרה מבוססת על קומפלקס LCA - חומצה לקטית בתוספת רצף ייחודי רב- שימושי של נוגדי חמצון (אנטיאוקסידנטים). הנוסחה המתקדמת והייחודית מבטיחה תוצאות טיפוליות מהירות ויתרון תחרותי מובהק מול תכשירים אחרים המכילים חומצות אלפא הידרוקסיות הנמצאים בשימוש בענף הקוסמטיקה המקצועית.
סדרת האלפא הידרוקסי של פריורי נחשבת לדור הבא בתחום החומצות ונוסחאותיה פותחו על ידי המדענים שפיתחו את סדרת אם.די.פורמוליישנס המצליחה בשנת 1987.  
סדרה זו הינה הסדרה הבסיסית, אשר שומרת על השגרה הטיפולית בעור ומאפשרת התחדשות קבועה של תאים ושיפור רמת המיום של העור. זהו תהליך בסיסי לכל אדם בכל גיל.


סדרת אידיבנון (Idebenone Superceuticals)
"הטריאתלון של הקוסמטיקה"- ללקוחות הרוצים טיפול חזק ומשמעותי יותר בטיפול בעור שלהם
Priori_NEWתכשירים טיפוליים ביו-טכנולוגיים, אשר נבדקו מחקרית והוכח כי באפשרותם לתקן בצורה יעילה ביותר נזקי עור קיימים, וכן למנוע נזקים עתידיים בעור.
האידיבנון הוא מרכיב אנטי אייג'ינג רב עוצמה, והחזק ביותר כיום בתחום הקוסמטיקה הטיפולית ובקוסמטיקה בכלל. הוא נוגד חמצון המגן על העור מפני פגעי הסביבה (זיהום אויר, עשן סיגריות, קרני UV ועוד), מקטין קמטוטים ומאזן פיגמנטציה בעור.
לחברת פריורי פטנט רשום בינלאומי לשימוש באידיבנון בתכשירי קוסמטיקה.
סדרת האידיבנון היא הראשונה בעולם המציגה על אריזות תכשיריה את מדד ה- EPF, הבודק את רמת יעילותו של תכשיר המכיל נוגדי חמצון בהגנה מפגעי הסביבה. במחקר שבו נבחנו שישה נוגדי חמצון על פי מדד ה- EPF השיג אידיבינון ציון של 95 מתוך 100 והוכח באופן מובהק כי הוא היעיל ביותר.

סדרת קופיברי (CoffeeBerry Natureceuticals)
"היוגה של עולם הקוסמטיקה"- הסדרה הירוקה הפרא רפואית - מתאימה מאוד גם לשוחרי הסביבה 
cb_groupקופיברי הינה סדרת הקוסמטיקה הטבעית הראשונה והיחידה בעולם המכילה מרכיבים טבעיים בלבד (98.4%-99.2%) ברמה פרא-רפואית. מתאימה מאוד לצרכנים שוחרי סביבה ובריאות העור והגוף, מבוססת על מרכיבים טבעיים טהורים ומספקת תוצאות טיפוליות דרמטיות בעור! 
קופיברי הוא שמה המסחרי הרשום של התמצית הייחודית המופקת מפרי עץ הקפה. בשונה מתמציות הפולים שבהן משתמשים לצורכי קוסמטיקה מזה שנים רבות, קופיברי היא התמצית של פרי הקפה כולו. היא מכילה פי 3 יותר נוגדי חמצון מאשר תה ירוק ומוגנת בפטנט בינלאומי לשימוש בקוסמטיקה.